Idealny puder

0
1485
puder w kulkach
fot. pexels.com

Szukając odpowiedniego rodzaju pudru dla siebie możemy testować wiele produktów, które nie będą spełniały naszych oczekiwań. Sprawa jest na tyle skomplikowana, iż wszystko zależy od typu naszej cery oraz jej koloru, ponieważ puder powinien być dopasowany idealnie do niej.

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/puder-w-kulkach/

Wybieramy puder

Przede wszystkim w szukaniu odpowiedniego pudru dla siebie musimy się zastanowić, kiedy chcemy go używać. Czy ma nam służyć na co dzień, czy jednak na wieczorne wyjścia i weekendowe imprezy? Puder powinien być odpowiednio dobrany zarówno do naszej cery i karnacji, ale również do czasu i okoliczności.

Szukając pudru na co dzień musimy przede wszystkim stawiać na naturalny efekt. W pracy nie możemy stosować mocniejszego makijażu, a więc nasz puder również powinien być lekki i odświeżać naszą cerę, a nie obciążać kilkoma warstwami kosmetyku. Puder, który nadaje lekkości jest praktycznie niewidoczny, nawet w świetle dziennym, a o to właśnie chodzi! Nie powinnaś w pracy wyglądać jak klaun, a raczej lekko i świeżo.

Na wieczorne i imprezowe wyjścia możemy znaleźć już zupełnie inny produkt. Szykując się na imprezę robimy zazwyczaj mocniejszy makijaż, a więc i nasz kosmetyk może być zupełnie inny. A przede wszystkim powinien być wytrzymały w obu przypadkach.

Puder w kulkach

Dobrym wyborem jest puder w kulkach. Taki rodzaj pudru jest nakładany za pomocą grubego pędzla do pudru, co nadaje cerze efektu naturalności oraz lekkości. Taki puder ma w swojej zawartości kuleczki wielkości groszku, które w wyniku potarcia pędzlem rozdrabniają się na lekki pyłek. Nakładane na twarz za pomocą odpowiedniego pędzla nie obciążają jej, a nadają odpowiedniego efektu zmatowienia i świeżości.

Puder w kulkach to bardzo wygodne rozwiązanie do stosowania zarówno na co dzień, jak i w zależności od okazji. Do pracy możemy stosować wyłącznie puder na swoją cerę, a z kolei szykując się na imprezę, może stanowić wykończenie naszego makijażu, a więc położymy go na warstwę podkładu, uzyskując efekt zmatowienia i świeżości.

Przeczytaj też: http://www.mamopotrafisz.pl/fryzura-dla-dziecka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here