Pełne usta, naturalnie!

0
2081
Pełne usta, naturalnie!

W Polsce wizyty w salonach medycyny estetycznej cieszą się regularnie rosnącą popularnością. Odwiedzenie dobrego gabinetu to doskonały sposób na zrelaksowanie się, poprawę wyglądu i samopoczucia. Czas zrobić coś tylko dla siebie!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym stanowi jeden z najczęściej wybieranych zabiegów w gabinecie http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-ust/. Stosowany wypełniacz stanowi składnik naturalnie występujący w organizmie człowieka a więc nie jest on szkodliwy. Z czasem kwas hialuronowy wchłania się, dlatego zabieg powiększania ust należy powtarzać (częstotliwość uzupełniania wypełniacza wynosi zwykle od 6 do 12 miesięcy). Może to stanowić wadę, jak i zaletę usługi – powiększanie jest całkowicie odwracalne. Jako inne plusy zabiegu wskazuje się możliwość modyfikowania kształtu i korygowania asymetrii ust, co wpływa korzystnie na proporcję i symetrię twarzy.

O szczegółach tego jak powiększyć usta odpowie wyczerpująco specjalista wykonujący zabieg podczas konsultacji. Poza przebiegiem usługi, na spotkaniu omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania do jej wykonania oraz możliwe powikłania. Po podpisaniu zgody na wykonanie powiększania ust, lekarz przystępuje do znieczulenia obszaru, na którym będzie pracował. Powszechnie stosuje się znieczulenie powierzchniowe poprzez zastosowanie maści. Kiedy środek zacznie działać wykonywana jest seria nakłuć i wprowadzanie kwasu hialuronowego. Ilość wypełniacza uwarunkowana jest tym, jaki efekt chce uzyskać klientka. Zwykle stosuje się około 1 ml kwasu hialuronowego, ale przy pierwszych zabiegach dawka ta redukowana jest często do 0,5 ml (pozostałe 0,5 ml można uzupełnić po ustąpieniu opuchlizny, według potrzeb). Cała usługa trwa około godziny.

Zabieg powiększania ust nie jest bardzo inwazyjny – po wyjściu z gabinetu wystarczy przestrzegać kilku zaleceń pozabiegowych: utrzymywania miejsca nakłuwania w czystości, niestosowanie makijażu przez dobę i picie dużej ilości wody. Po ustąpieniu ewentualnej opuchlizny można cieszyć się odświeżonym wyglądem i pięknym, pełnym uśmiechem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here