Optyk Okularium do usług!

0
1431
Optyk Okularium do usług!

Masz wadę wzroku i jesteś użytkownikiem okularów lub soczewek? Mieszkasz we wschodniej Polsce (np. na Podlasiu) i szukasz miejsca, które zaoferuje Ci wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, profesjonalne doradztwo i rzetelne okresowe kontrole wzroku? Zapraszamy do Okularium – salonu optycznego, w jakim zawsze chciałeś się znaleźć.

Optyk blisko Ciebie

Okularium to sieć salonów optycznych działająca na obszarze Podlasia i wschodniej Polski, między innymi w miastach, takich jak Lublin, Zamość, Rzeszów, Siedlce czy Łomża. Budowane od ponad dwudziestu ośmiu lat przedsiębiorstwo, podlega ciągłemu rozwojowi i rokrocznie otwiera nowe punkty sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Okularium tworzy salony nie tylko w dużych miastach, ale i mniejszych miasteczkach gminnych typu Lubartów, Łuków czy Poniatowa. Okularium to optyk blisko Ciebie, którego powinieneś szybko odwiedzić!

Okulary i soczewki Okularium

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku optycznego, Okularium oferuje klientom najwyższej jakości szkła, soczewki i oprawki w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. W salonach optycznych Okularium można znaleźć okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne i funkcyjne takich producentów, jak Ray-Ban, Vogue, Prada czy Oxys. W ofercie nie brakuje również ekonomicznych szkieł i oprawek innych producentów. W salonach dostępne są także soczewki kontaktowe – zarówno te jednodniowe, jak i miesięczne czy roczne. Okularium proponuje też soczewki zmieniające barwę tęczówki, w tym przeznaczone dla osób, które nie cierpią na zaburzenia ostrości widzenia. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i czyszczenia soczewek kontaktowych.

Kompleksowa oferta

Okularium oferuje nie tylko szkła i soczewki korekcyjne czy certyfikowane okulary przeciwsłoneczne i funkcyjne, ale również profesjonalne badania wzroku. Zatrudnieni w salonach należących do sieci specjaliści dokonują zarówno okresowych kontroli ostrości widzenia, jak i profesjonalnych badań ciśnienia wewnątrzgałkowego czy dna oka, pozwalających na wczesne wykrycie chorób takich jak jaskra czy zaćma. Wszystkie badania w Okularium wykonywane są przez optometrystów (specjalistów optyków z wyższym wykształceniem kierunkowym) przy pomocy nowoczesnych sprzętów i aparatów podlegających regularnemu serwisowaniu. W salonach optycznych Okularium świadczone są także usługi dobierania okularów czy soczewek, również na rzecz początkujących użytkowników tego typu produktów.

Zakupy przez Internet

Okularium jest marką stawiającą na nieustanny rozwój. Z tego właśnie względu, optyk oferuje swoim klientom możliwość dokonywania wygodnych zakupów online bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym Okularium można kupić między innymi okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne z homologacją czy soczewki i płyny do ich pielęgnacji. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a zakupione produkty wysyłane są do klientów pocztą lub kurierem. Istnieje też możliwość ich osobistego odbioru w jednym z salonów sieci.  

Okularium to nowoczesna sieć salonów optycznych na Podlasiu, w których czeka na Ciebie duży wybór szkieł, oprawek, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek i akcesoriów. Doświadczona firma posiadająca już 22 punkty sprzedaży na terenie wschodniej Polski oferuje również profesjonalne badania wzroku, dobór okularów i soczewek oraz zakupy przez Internet. Okularium to optyk, któremu warto zaufać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here