Manicure hybrydowy – trendy wiosna 2021

0
609
Manicure hybrydowy

Nie ma wątpliwości, że to właśnie manicure hybrydowy cieszy się największą popularnością od lat, jeśli pod uwagę weźmiemy dbałość o wygląd damskich paznokci. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo słynna na całym świecie „hybryda” posiada cały szereg zalet. Jakie trendy w zakresie tego manicure dyktują stylistki paznokci, patrząc na nadchodzącą wiosnę? Sprawdź już teraz.

Dlaczego manicure hybrydowy?

Malowanie paznokci tym sposobem trwa mniej więcej godzinę i najczęściej realizowane jest w profesjonalnych zakładach kosmetycznych. Cena manicure hybrydowego nie jest wysoka, to mniej więcej 100 złotych. Okazuje się, że wizyty u stylistek paznokci są dla kobiet relaksem, czasem tylko dla siebie, natomiast patrząc na aspekty czysto praktyczne, tak naprawdę żaden inny typ manicure nie jest tak doskonały jak właśnie ten hybrydowy.

Manicure hybrydowy nie niszczy naturalnej płytki paznokci, do tego jest optymalnie trwały, nie pęka, kolor nie traci swojej intensywności, nie rysuje się. Malowanie hybrydowe należy powtarzać średnio co 3 tygodnie, a w tym czasie damskie paznokcie po prostu zachwycają. Można wykonywać nimi każdą czynność, są odporne na działanie wody i znacznie twardsze, aniżeli naturalna płytka. Co ciekawe, można wybierać taki manicure nie tylko z szerokiej gamy kolorów lakierów, ale także tworząc na paznokciach ozdobne wzorki i dekory. Nie ma wątpliwości, że dobrze zrobiony manicure hybrydowy to dopełnienie codziennych stylizacji.

Pamiętajmy tylko, by na taki zabieg upiększający paznokcie i dający całkowity komfort wybierać się do profesjonalnych zakładów. Dzisiaj zwraca się szczególną uwagę już nie tylko na umiejętności stylistyczne kosmetyczek, ale i higienę i bezpieczeństwo pracy. Manicure powinien być realizowany przy zastosowaniu najlepszej jakości sprzętów, na przykład z narzedziakosmetyczne.com.pl, a te muszą być regularnie poddawane dezynfekcji.

Manicure hybrydowy na wiosnę

Ciekawostką jest fakt, iż praktycznie w każdym sezonie stylistki paznokci dyktują nowe trendy. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz warto zastanowić się nad designem paznokci w tym ciepłym okresie. Hitem będą znowu pastele, ale też neony, niesłabnącą popularnością cieszy się tzw. baby boomer. Panie, które lubią dodatkowe dekoracje, powinny wybierać wzory w geometryczne kształty, ale raczej te minimalistyczne bądź tylko na wybranych paznokciach. Rezygnujmy raczej z ciemnych odcieni, brokatów i cyrkonii, które królowały podczas tegorocznej zimy i karnawału.

Ważny jest też kształt płytki paznokci. Wiosną stawia się przeważnie na praktyczne opcje, dlatego długie paznokcie w kształcie „migdałków” odchodzą już do lamusa. Postaw zaś na krótkie, zadbane paznokcie o kwadratowym kształcie.

Co istotne, manicure hybrydowy bez względu na porę roku czy panujące trendy, zawsze powinien być dobierany indywidualnie, wedle stylu życia, gustu, codziennych stylizacji, a nawet wykonywanej pracy. Dłonie to przecież nasza wizytówka, warto zadbać o ich nienaganny wygląd. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here