Zdrowa i piękna skóra

0
1088
Zdrowa i piękna skóra

Coraz więcej ludzi zmaga się z autoimmunologicznymi chorobami skóry. Problem ten dotyka szczególnie osób w podeszłym wieku. Jednymi z takich chorób są: łuszczyca, rybia łuska, atopowe zapalenie skóry, liszaj, czy też bielactwo nabyte.

Choroby skóry o podłożu autoimmunologicznym objawiają się najczęściej w postaci plam lub wykwitów. Powodują je przeciwciała tworzone przez organizm człowieka, które niszczą własne tkanki i tworzą zmiany chorobowe. Mimo iż kojarzone są głównie z osobami starszymi, to w rzeczywistości mogą dotyczyć ludzi w każdym wieku. Wywołują je zmiany hormonalne oraz mutacje genowe, infekcje bakteryjne lub wirusowe, a również czynniki środowiskowe. Choroby autoimmunologiczne mogą obejmować:

– zwiększoną potliwość,
– świąd,
– wysypkę,
– blizny,
– rogowacenie,
– plamy na skórze,
– zaczerwienienia,
– nadwrażliwość, itp.

Najważniejsza jest obserwacja własnego ciała i jak najszybsze działanie. Profesor Michael Tiranta, australijski specjalista w dziedzinie dermatologii i biochemii, opracował serię preparatów dedykowanych dla osób z chorobami autoimmunologicznymi. Preparaty Dr Michaels zyskały popularność na całym świecie. Ich działanie zostało potwierdzone w badaniach laboratoryjnych i klinicznych w wielu krajach, m.in. w Polsce. Ich skuteczność osiągnęła od 76% do nawet 90%.

Produkty Dr Michaels stworzone są z naturalnych składników, takich jak olejki eteryczne, składniki mineralne oraz surowce roślinne. Preparaty są zupełnie bezpieczne. Nie zawierają sterydów, więc nie wywołują efektów ubocznych. Ich działanie jest najskuteczniejsze, gdy są stosowane długotrwale i regularnie. Najlepszy efekt daje stosowanie całego zestawu produktów. Produkty Dr Michaels stworzone zostały w wielu wariantach, na róże choroby skóry. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać odpowiedni dla siebie zestaw. Preparaty Dr Michaels nie należą do najtańszych, jednakże dzięki swojej wydajności i potwierdzonemu laboratoryjnie działaniu, są warte zainwestowania w nie i cieszenia się zdrową skórą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here