Urządzenie do oksybrazji , sprzęt do oksybrazji

0
1230

Oksybrazja jest typem peelingu mechanicznego, do jakiego zrobienia stosowane są rozrzucone kropelki soli fizjologicznej, aplikowane pod ciśnieniem i tlen. Oksybrazja to nowoczesny typ mikrodermabrazji, jakiego zamiarem jest zwilżenie oraz dotlenienie skóry. Zabieg przeprowadzany jest strumieniem tlenu oraz rozwianych kropli soli fizjologicznej. Oksybrazja dedykowana jest dla osób o różnym typie skóry, jakim zależy na skutecznej pielęgnacji skóry.

Czym jest oksybrazja?

Oksybrazja jest zabiegiem zwanym odmiennie mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to typ peelingu mechanicznego, w jakim naskórek złuszczany jest za pomocą tlenu i potoku rozwianych kropelek soli fizjologicznej stosowanego pod ciśnieniem. Oksybrazja należy do zabiegów na twarz o doskonałej efektywności i bezpieczeństwie.

Może być z przeznaczeniem wykorzystywana u osób z wszelkim typem cery, także z cerą naczynkową oraz delikatną. Zabiegowi oksybrazji przeważnie poddaje się twarz, jednakże może być także przeprowadzany na szyi, dekolcie i górnej partii pleców.

Oksybrazja twarzy – przebieg zabiegu

Mnóstwo osób po skończonym zabiegu oksybrazji uważa, iż jest on niezwykle przyjemny oraz delikatny. Wszystko to za sprawą technologii złuszczania naskórka. W przeciwieństwie do pozostałych typów peelingu, nie ma tu fizycznego kontaktu skóry z przyrządem złuszczającym naskórek.

Oksybrazja jest także definiowana określeniem zabiegu doskonałego na duszne dni, ponieważ mgła soli fizjologicznej kierowana w kierunku skóry pod dużym ciśnieniem jest zimna. W konsekwencji zapewnia to silne oraz oczyszczające poczucie. Właśnie z owego względu mnóstwo pań na oksybrazję decyduje się zwłaszcza latem.

Na jakie kłopoty pomaga oksybrazja? Wskazania do zabiegu

Zabiegom oksybrazji przeważnie poddawana jest twarz, lecz można go robić także na szyi, dekolcie, górnej partii pleców. Peeling tlenowo-wodny niezwykle efektywnie eliminuje z nich wągry oraz niewielkie krosty i zmniejsza pory oraz reguluje wytwarzanie sebum.

Pomaga przy kłopotach z rozszerzonymi naczynkami, skórą szarą, zmęczoną lub ze zbytnim łojotokiem. Nawilża oraz dotlenia, usprawnia cyrkulację krwi, tonizuje. Zmniejsza też rany po trądziku, spłyca zmarszczki, eliminuje niewielkie przebarwienia oraz usprawnia kolor skóry. Wielu dermatologów poleca go osobom narzekającym na trądzik – powodują go bakterie beztlenowe, jakie umierają pod wpływem tlenu umieszczanego w naskórek.

Urządzenie do oksybrazji

Urządzenie do oksybrazji to bardzo efektywne zabiegi oczyszczania oraz poprawiania skóry z zastosowaniem tlenu pod dużym ciśnieniem. Narzędzie do oksybrazji to nic odmiennego jak peeling wodno-tlenowy, jaki bardzo efektywnie eliminuje wągry, stary oraz rogowy naskórek i dokładnie oczyszcza pory.

Oksybrazja to prawie bliźniaczy zabieg co mikrodermabrazja z ową rozbieżnością iż zamiast kordunu w oksybrazji wykorzystuje się tlen wypuszczany z głowicy pod ciśnieniem wraz z rozrzuconymi kroplami soli fizjologicznej. Urządzenie z ofert wielu sklepów, ma specjalnie skonstruowana dysze z jakiej sól fizjologiczna dostaje się z szybkością około 200m/s. Przy zakupie narzędzi do oksybrazji należałoby zwrócić uwagę na opcję swobodnej regulacji zarówno ciśnienia roboczego jak również ilości stosowanej soli fizjologicznej.

Rezultaty po zabiegu

Oksybrazja cieszy się wielkim powodzeniem także z owego powodu, iż jej rezultaty zauważalne są natychmiast po zakończonym zabiegu. Musimy przyznać, że jest to doskonała odmiana, ponieważ większość zabiegów zapewnia wyraźny rezultat po wykonaniu serii, bądź po konkretnym czasie (np. paru miesiącach kiedy mechanizmy wzmacniające się skończą). Co widzimy wprost po zabiegu?

Skóra jest oświetlona, naprężona oraz odżywiona. Skóra jest delikatna w dotyku, łagodna, ma też poprawiony kolor. Mniej zauważalne stają się niewielkie zmarszczki i powiększone pory. W długim czasie, przy wykorzystaniu serii zabiegów, rezultatem oxybrazji będzie aktywowanie mikrokrążenia, pozytywnie działającego na mechanizmy wzmacniające skóry. Oksybrazja zapewnia także pozytywne rezultaty w naprawie mieszków włosowych, lub także w terapiach zbytniego wypadania włosów

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here