Piękne i uwodzicielskie spojrzenie spod sztucznych rzęs

0
1793

Piękne i zadbane rzęsy to prawdziwa wizytówka zadbanej oraz pięknej kobiety. Nic więc dziwnego, że o uwodzicielskim spojrzeniu, które zachwycałoby wszystkich z naciskiem na przedstawicieli płci brzydkiej marzy niemal każda z nas.

Te, które są posiadaczkami naturalnie pięknych i długich oraz gęstych, zalotnie podkręconych rzęs mogą spać spokojnie, natomiast osoby, których matka natura nie obdarzyła łaskawie urodziwą oprawą oczu wcale nie muszą załamywać rąk oraz wierzyć i skazane są na nieatrakcyjne rzęsy takie, jakie mają.

Dzisiaj bowiem nowoczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna wychodzą na przeciw potrzebom swoich klientów oferując im zabiegi, takie jak między innymi przedłużanie rzęs. Dzięki przedłużanie rzęs posiadaczki nawet bardzo krótkich i niezbyt urodziwych rzęs mogą poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Obecnie istnieje bardzo wiele metod przedłużanie rzęs – profesjonalna stylistka rzęs pomaga w doborze najlepszej i optymalnej z nich do indywidualnych preferencji oraz oczekiwań klientki, a także jej budowy oka, kształtu powieki czy też stanu wyjściowego naturalnych rzęs.
Tak naprawdę podczas wykonywania zabiegu ,jakim jest przedłużanie rzęs, profesjonalna stylistka odpowiedzialna za całe przedsięwzięcie przykleja do naturalnych rzęs sztuczne ich kępki, dzięki czemu można uzyskać spektakularny efekt przedłużenia oraz zagęszczenia ich w bardzo łatwy i bezinwazyjny sposób.

To jaki będzie efekt końcowy przedłużanie rzęs warto jest ustalić z osoba przeprowadzającą zabieg tuż przed przystąpieniem do jego rozpoczęcia – nie każdy bowiem chce nosić bardzo długie i ciężkie rzęsy, które wyglądają sztucznie i teatralnie. Wiele z pań – zwłaszcza tych których naturalne rzęsy nigdy nie należały do specjalnie urodziwych pragnie uzyskać subtelny i naturalny efekt, który nie będzie zwracał zbyt dużej uwagi otoczenia oraz nasuwał rodzinie i znajomym pytań o to czy zafundowała sobie przedłużanie rzęs, bowiem z tego co pamiętają sama nigdy nie grzeszyła zbyt długimi i gęstymi firankami.

Przedłużanie rzęs to zabieg, który należy sukcesywnie powtarzać bowiem klejone rzęsy z czasem wypadają – często wraz z nimi tracimy także swoje własne. Z tej przyczyny warto jest się zaopatrzyć w doskonałej jakości- przebadana dermatologicznie i okulistycznie odżywkę do rzęs, którą można stosować nawet nosząc sztuczne rzęsy, gdyż nie wchodzi ona w żadne niechciane reakcje z klejem, za pomocą którego rzęsy zostały przyklejone, a także nie rozpuszcza go. Taka odżywka wzmocni doskonale nasze naturalne rzęsy, przyspieszy ich wzrost oraz sprawi, że pojawią się nowe włoski w miejscu ich ubytków – dlatego warto stosować taką regenerację, zwłaszcza jeśli rzęsy są obciążane przedłużaniem.

W ten sposób po zdjęciu sztucznych rzęs nasze oczy wcale nie będą łyse, a rzęsy będą w dobrej kondycji, dzięki czemu po chwilowym odpoczynku będziemy mogły na nowo udać się na przedłużanie rzęs.

Bywa że panie nie chcą przedłużać rzęs metodami trwałymi, a jedynie decydują się na doklejenie dających naprawdę świetne efekty kępek rzęs.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here