Depilacja laserowa

0
1643

Gładka skóra? Bez nawet jednego włoska? Czy to w ogóle możliwe?! Oczywiście, że tak! Depilacja laserowa to sposób na gładkie ciało każdego dnia. Jaki zatem laser wybrać, by efekt utrzymywał się naprawdę długo? Depilacja laserowa Katowice!

Depilacja Katowice – sposób na to, by ślązaczki wyglądały zawsze świeżo i powabnie.

Historia laserowego usuwania owłosienia nie jest aż tak nową technologią, jakby się to wydawało. Już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, użyto lasera do usunięcia włosków po raz pierwszy. Wiadomo, że wcześniej technologia nie była aż tak bardzo rozwinięta jak dziś, jednak była na tyle wystarczająca, by uszkodzić pigment włosów i na jakiś czas je zlikwidować.

Przez kolejne lata, urządzenie do depilacji laserem ulepszano. Kombinowano nie tylko z długością fal emitowanych przez urządzenie ale i z gabarytami depilatora. Dziś można cieszyć się poręcznym urządzeniem, które radzi sobie naprawdę z każdym włoskiem, znajdującym się na ciele zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Jak wygląda depilacja Katowice?

Przede wszystkim, nim przystąpi się do usuwania zbędnych kłaczków, należy skonsultować się z kosmetologiem bądź lekarzem. Konieczne jest zbadanie stanu skóry i włosa, w celu wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Kiedy okaże się, że wszystko jest w porządku, przystępuje się do działania.

Przed depilacją nie jest wskazane opalanie się ani stosowanie kremów czy maści zawierających witaminę A, C oraz kwasy owocowe. Nie można stosować również kremów do depilacji, ponieważ by usunąć włoski, potrzebne są… włoski! Inaczej laser może podrażnić skórę a efektu i tak na dłuższą metę nie będzie.

Sam zabieg jest dość przyjemny choć żmudny. Głowicę lasera przykłada się do owłosionej skóry i naciska przycisk. W tym momencie urządzenie wydaje charakterystyczny „trzask” oznaczający wypuszczoną wiązkę lasera, który momentalnie „wypala” włosek aż u cebulki.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona bądź może pojawić się obrzęk. Nie należy się jednak przejmować, gdyż wszystko wraca do normy zwykle po kilku godzinach. W tym czasie nie zaleca się również stosowania mydła, spirytusu czy toniku na bazie alkoholu. Do mycia należy stosować delikatne mleczka bezalkoholowe lub żel bezmydłowy. Po około 6 tygodniach, zabieg należy powtórzyć.

Depilacja laserowa Katowice – cena

Cena zabiegu depilacji jest uzależniona od miejsca owłosienia, ilości włosów oraz ilości powtarzanych zabiegów. Wykupując pełne pakiety, można sporo zaoszczędzić. Jak jednak cenowo wyglądają najpopularniejsze partie ciała, poddawane depilacji?

Twarz i tak zwany „wąsik”, to koszt około 150,00 złotych. Pachy, to koszt blisko 250,00 złotych. Natomiast całe nogi kosztują około 600,00 złotych. Jednak wykupując pakiet „nogi, pachy, bikini i pośladki” – zapłaci się nie więcej niż 1000,00 złotych, co jest zdecydowanie lepszą opcją aniżeli depilowanie każdej części ciała oddzielnie.

Przed depilacją warto jest się zastanowić, na czym naprawdę zależy i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here