Zdrowe włosy

0
2703
Zdrowe włosy

Wielu z nas boryka się z problemem włosów. Niejednej z nas włosy potrafią spędzać sen z powiek. Głównymi problemami z jakimi się borykamy są: zbyt cienkie włosy, nieustannie robiące się kołtuny, przerzedzanie się włosów, miejscowe łysienie, za proste, zbyt kręcone. Problemów z włosami są tysiące. Tak naprawdę każdy z nas mógłby wyliczać bez końca, co nie podoba mu się w jego czuprynie. Jeśli chodzi o medyczną stronę tematu, na rynek wchodzi coraz więcej suplementów. Tabletki na włosy mają za zadanie poprawić ich kondycję oraz wygląd. W swoim składzie zawierają dużo witamin, które oprócz na włosy, korzystnie wpływają na skórę i paznokcie. Wiele takich suplementów powstaje na bazie skrzypu polnego, który wspiera wzrost włosów oraz wzmacnia ich strukturę.

Problem wypadania, szczególnie po ciąży, odbudowa włosów po chemioterapiach, łupież, zbyt łamliwe włosy. Z tymi problemami poradzą sobie najlepsze tabletki na włosy, które zajmują bardzo wysokie miejsca w rankingach, co za tym idzie, takowy ranking tabletek na włosy wygrały. Wiele jest firm, wiele marek, które prześcigają się jeden przez drugiego, żeby lepiej trafić do klienta. Jedne od drugich różnią się składem, ilością sztuk w opakowaniu, ceną. Jedne mają silniejszą reklamę, drugie są jakby bardziej w cieniu. Prawda jest jednak taka, że dopóki nie przetestujemy kilku rodzajów na własnej skórze, to nie przekonamy się, które nam tak naprawdę pomogą. Istnieje jeszcze druga kwestia problemów z włosami, ta nie medyczna, czyli jedne są za proste, drugie się skręcają.

Miłe Panie. Tego problemu już Wam nie „wyleczą” nawet najlepszej jakości suplementy. To już niestety mamy w genach. Panią, którym włosy się skręcają radzimy użyć prostownicy, a Paniom, które mają zbyt proste – lokówki lub wałków. Moi drodzy, pamiętajmy jednak, że gdy stan naszych włosów się pogarsza, zaczynają wypadać garściami, nie wolno nam tego lekceważyć. To może być oznaka, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego. Wtedy należy wykonać podstawowe badania, bo nawet najlepsze suplementy mogą sobie z problemem nie poradzić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here