Odpowiednie przygotowanie do depilacji laserowej

0
997
Odpowiednie przygotowanie do depilacji laserowej

Jak się przygotować do depilacji laserowej i gdzie najlepiej ją wykonać? Zachęcamy do lektury artykułu, który przybliży wszystkim zainteresowanym tą najbardziej efektywną formę usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa stała się ostatnio bardzo modnym sposobem na usuwanie zbędnego owłosienia. Wiele pań, jak i panów chętnie korzysta z tego typu udogodnienia by pozbyć się włosów z miejsc intymnych, pach, twarzy, nóg, rąk, brzucha czy innych.

1. Depilacja laserowa krok po kroku
Pierwszym krokiem jest znalezienie gabinetu, w którym takie zabiegi są wykonywane. Może to być zarówno gabinet kosmetologiczny, jak i medycyny estetycznej. Depilacja laserowa to zabieg, który można wykonywać o każdej porze roku, choć bardziej preferuje się miesiączce jesienne i zimowe, kiedy to skóra nie jest tak mocno wystawiana na promieniowanie słoneczne.

2. Trwała depilacja różnych części ciała
Klienci najczęściej zgłaszają się na depilację laserową nóg, okolic pach, bikini, nóg, brzucha, rąk a nawet na twarzy. To najczęściej wykonywane zabiegi w gabinecie. Od miejsca oraz owłosienia zależy ilość zabiegów, które przyniosą konkretny efekt. Przeważnie stosuje się od 4 do 6 zabiegów na daną partię ciała.

3. Jak się przygotować do zabiegu?
Przed kupieniem pakietu, warto udać się do klinki z której chcemy skorzystać, by dokładnie dowiedzieć się jak należy postępować przed zabiegiem. Trwała depilacja wymaga bowiem przyjścia na wizytę wydepilowanym z owłosienia. Miesiąc przed depilacją nie wolno usuwać włosków za pomocą depilatora, pęsety i wosku. Ważne jest również, by na 4 tygodnie przed zabiegiem, nie kremować skóry preparatami z witaminą C, A i kwasami. Na tydzień przed trwałym usuwaniem owłosienia nie wolno brać leków o działaniu fotoalergicznym oraz nie powinno się pić naparów z ziołami takimi jak nagietek i dziurawiec.

3. Efekt
Trwałe usuwanie owłosienia sprawia, że już po pierwszym zabiegu widać, iż cebulki są znacznie osłabione a włoski odrastają nam znacznie wolniej. By osiągnąć oczekiwany rezultat czyli na stałe pozbyć się wszystkich włosków, należy powtórzyć zabiegi w konkretnych odstępach czasowych. Gładka i zadbana skóra to marzenie wielu osób, a skóra pozbawiona włosków jest dużo atrakcyjniejsza i piękniejsza.

Jak wynika z powyższego, trwałe usuwanie owłosienia nie wymaga szczególnego przygotowania przed oraz dbania po zabiegu. Ważne, by dostosować się do kilku rad, by efekt zabiegu był trwalszy i lepszy. Warto również zadbać o dobre i sprawdzone miejsce, w którym zdecydujemy się na zabieg. My polecamy szczególnie gabinet https://proskinclinic.pl/ zajmujący się usuwaniem niechcianego owłosienia w sposób efektywny i jak najbardziej bezbolesny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here