Jaką dietę pudełkową wybrać? [Szczecin] (porównanie diet)

0
1065
Jaką dietę pudełkową wybrać? [Szczecin] (porównanie diet

Nowoczesne cateringi dietetyczne to prawdziwa rewolucja w branży gastronomicznej. Klienci, którzy chcą utrzymać zdrową sylwetkę, nie muszą już tracić wielu godzin w kuchni. Przygotowaniem posiłków zajmują się wyspecjalizowane placówki cateringowe, które sporządzają i dostarczają zbilansowaną dietę wprost pod drzwi zamawiającego.. W niniejszym artykule wyróżniamy kilka najbardziej perspektywicznych firm cateringowych w Szczecinie. Prześwietlamy szczecińskie jadłodajnie dietetyczne i wskazujemy, czym konkretne miejsce się wyróżnia.

Catering dietetyczny Szczecin od Dietfic

Dla klientów stawiających na różnorodność posiłków i dobry smak potraw, Dietfic będzie jednym z najlepszych cateringów dietetycznych. To rodzinna firma, która przez lata wyspecjalizowała się w tworzeniu zdrowych, dietetycznych posiłków dla sportowców, czy osób odchudzających się. Nad jakością posiłków pieczę trzyma doktor dietetyki, która dba o budowanie idealnie zbilansowanych dań dla swoich klientów. Przykładowy jadłospis na jeden dzień składa się z pięciu posiłków: dwóch śniadań, obiadu, przekąski i kolacji. Dla klientów czekają różne opcje tematyczne dań, m.in. veggie, lesscarb, light i optimum.

Szczeciński Catering i dieta pudełkowa Szczecin

To firma, która wyspecjalizowała się w oferowaniu zdrowych i smacznych posiłków dla klientów z województwa zachodniopomorskiego. W ofercie Szczecińskiego Cateringu znajdują się różne poziomy kaloryczności posiłków, wobec czego klient może skorzystać z opcji 1000, 1200, 1500, 1800 lub 2000 kcal. Każdego tygodnia następuje zmiana jadłospisu, dzięki czemu poszczególne posiłki się nie nudzą. Konsumenci mają ponadto do wyboru trzy wersje tematyczne dań: balance, bosman, vege. Na uwagę zasługuje kwestia dowozu dań do klienta. Dostawy wykonywane są szybko, punktualnie i co ważne, za darmo na terenie Szczecina.

Lekkie dania od Schudnij ze smakiem

Aż dziewięć rodzajów jadłospisów dziennych oferowanych jest dla klientów poszukujących swojego smaku. W tym szczecińskim lokalu oferowane są diety: start, wege, wege+ryby, flexi vege, diabetic, standard, sport, bez laktozy i glutenu oraz detoks. Tak duże spektrum możliwości sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać najbardziej optymalny jadłospis do swoich potrzeb. Co więcej, firma cateringowa przygotowuje dania spersonalizowane, dlatego istnieje możliwość jeszcze większej ingerencji w proponowany jadłospis.

Podsumowanie

W większości przypadków konsument może wybrać preferowaną kaloryczność, rodzaj posiłków, ich dzienną liczbę, czy kategorie produktów wykorzystanych do gotowania dań. To istotne, ponieważ konsumenci z różnych powodów decydują się na przejście na dietę. Z jednej strony może być to podyktowane względami zdrowotnymi, w innym przypadku chodzi o wdrożenie nowych nawyków. W ofercie szczecińskiej gastronomii znajduje się całkiem sporo punktów, wyróżniających się w swojej ofercie cateringowej. Powyższe propozycje są jak najbardziej tymi godnymi uwagi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here