Zastrzyk orgazmu czyli powiększanie punktu G

0
1591
Zastrzyk orgazmu czyli powiększanie punktu G

Osiągnięcie satysfakcji seksualnej nie zawsze musi być proste i bezproblemowe. Współcześnie wiele kobiet ma ogromne problemy z odpowiednim czerpaniem przyjemności w łóżku. Specjaliści, którzy zajmują się tematyką od wielu lat, widzą kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Mówi się, że szybki tryb życia, nieustający stres i codzienne zmęczenie potęgują problemy seksualne. Oprócz czynników środowiskowych duże znaczenie może mieć również sama fizjonomia kobiecego ciała.

Brak satysfakcji podczas stosunku może być spowodowany niedostatecznie dużym punktem G, czyli miejscem szczególnie ukrwionym i wrażliwym, dzięki któremu kobieta odczuwa doznania seksualne najbardziej. Wiele kobiet ma punkt G znacznie pomniejszony i odbiegający od normy, przez co doznania seksualne mogą być znacznie pogorszone.

Zatem – czy można powiększyć punkt G? Dr n.med. Marcin Nylec, specjalista ginekologii plastycznej z bloga https://skorna.pl przekonuje, że bezsprzecznie tak. Powstają coraz to nowsze metody, których konsekwencją ma być poprawa jakości życia seksualnego, szczególnie wśród kobiet.

Najnowsze badania wskazują, iż sztuczne powiększenie punktu G może przynieść niesamowite wręcz skutki. Powiększenie ukrwionego gruczołu znacznie zwiększa jego objętość i rozmiar, dzięki czemu „odkrywają się” nieużywane dotąd receptory odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności.

Fizyczne powiększenie tego niezwykle ukrwionego miejsca w ciele kobiety może spotęgować doznania seksualne i przywrócić blask życiu seksualnemu. Jednym z zabiegów jest tak zwany „zastrzyk orgazmu”, czyli innowacyjna metoda powiększania punktu G w ciele kobiety poprzez krótką iniekcję.

W składzie zastrzyku znajdziemy specjalną odmianę kwasu hialuronowego przeznaczoną do stosowania w strefach intymnych. Zwykle pomaga jedno wstrzyknięcie, jednakże czasami potrzebnych jest kilka wizyt u lekarza. Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym jest coraz popularniejszym zabiegiem, który jest wykonywany w wielu specjalistycznych gabinetach lekarskich w całej Polsce.

„Zastrzyk orgazmu” zyskał szczególny rozgłos i poklask w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest chętnie wykorzystywany przez wiele kobiet mających problemy z osiągnięciem satysfakcji ze stosunku płciowego. Powiększenie punktu G zalecane jest nie tylko dla osób, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu, ale także dla każdej kobiety, która chce spotęgować swoje doznania w łóżku.

Nie ma wątpliwości, czy można powiększyć punkt G, jednakże warto wybrać sprawdzony gabinet i zaufanego lekarza, który skutecznie wykona powiększanie punktu G kwasem hialuronowym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here