Zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie? Skorzystaj z usług zaufanej kliniki medycyny i stomatologii estetycznej

0
598
medycyny i stomatologii estetycznej

Wygląd ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Z upływem lat nasze ciało po prostu się zużywa. Jest to proces naturalny. Receptą na zachowanie atrakcyjnego wyglądu jest korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Warto jednak wybierać jedynie sprawdzonych specjalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę i doświadczenie, jak również pracują na sprzęcie najnowszej generacji. Dzięki temu gwarantujemy sobie bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty zabiegów.

Każdy może cieszyć się idealnym uśmiechem

Jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę podczas kontaktu z drugim człowiekiem, są jego zęby. Niestety większość osób, które są obecnie w średnim lub dojrzałym wieku, w okresie swojego dzieciństwa i młodości nie miało dostępu do wysokiej jakości usług stomatologicznych. Dlatego nie ma co się dziwić, że ich uzębienie przez lata było zaniedbywane. Na szczęście stomatologia w naszym kraju zaczyna dosięgać poziomu tej w krajach zachodniej Europy. Bardzo dużo uwagi poświęca się nie tylko jakości wykonywania zabiegów, ale również samopoczuciu pacjenta. Stomatolodzy dysponują nowoczesnymi metodami bezbolesnego znieczulenia.

Warto mieć świadomość, że w katalogu usług klinik stomatologicznych znajduje się nie tylko leczenie zachowawcze, piaskowanie lub usuwanie uzębienia. Ogromną popularnością cieszy się protetyka i implantologia. Implanty stomatologiczne pozwalają na uzyskanie pięknego i naturalnego uśmiechu. Są dedykowane pacjentom, którym brakuje co najmniej jednego zęba. Służą człowiekowi dożywotnio i w pełni zastępują naturalny ząb. Implant jest nieodczuwalny i nie powoduje odczuć bólowych. Dzięki implantologii każdy z nas może posiadać idealne uzębienie, a tym samym odzyskać radość życia i pewność siebie.

Zabiegi dedykowane do skóry twarzy

Równie ważne jak uzębienie jest wygląd naszej skóry. Pewne jej niedoskonałości dokuczają zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Szczególnie warte polecenia są takie najnowocześniejsze zabiegi jak:

  • mezoterapia,
  • nici liftingujące,
  • peelingi,
  • laserowe odmładzanie skóry,
  • laser frakcyjny CO2,
  • korekcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową (botox),
  • wampirzy lifting (osocze bogatopłytkowe).

Dzięki wymienionym zabiegom możemy przywrócić idealny wygląd twarzy, szyi, dekoltu lub skóry głowy, pozbyć się przebarwień, wypełnić zmarszczki, wygładzić, oczyścić i ujędrnić skórę. Usługi dedykowane są zarówno osobom, u których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, jak również posiadaczom zmęczonej i poszarzałej bardzo dojrzałej skóry.

Która klinika medycyny estetycznej jest godna zaufania?

Bez wątpienia godna polecenia jest Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Medessence, która mieści się w Warszawie. Placówka zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy ciągle się dokształcają i potrafią zaproponować pacjentowi najlepsze systemy leczenia. Zabiegi odbywają się w miłych dla oka i nowocześnie wyposażonych gabinetach. Na klientów czeka również komfortowa poczekalnia i smaczna kawa.

Medessence przyciąga klientów nie tylko wysokim standardem obsługi, ale również korzystnym systemem finansowania zabiegów. Firma współpracuje bowiem z systemem Mediraty. Aby umówić się na wizytę, można skorzystać zarówno z rejestracji telefonicznej, jak i formularza internetowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here