Rozważasz depilację laserową? Te trzy zalety przekonały do zabiegu już wiele kobiet!

0
183
depilacja laserowa

Częste golenie maszynką pochłania mnóstwo czasu, a zabiegi z woskiem lub depilatorem są dla ciebie zdecydowanie zbyt bolesne? Z pomocą może przyjść depilacja laserowa, która cieszy się obecnie ogromną popularnością w gabinetach kosmetycznych. Sprawdź, dlaczego tak wiele kobiet zdecydowało się usunąć niechciane owłosienie właśnie w ten sposób.

Gładkie ciało na długo

Pozbycie się włosów z wykorzystaniem specjalnych urządzeń z laserem jest uznawane za jedną z najskuteczniejszych metod długotrwałej depilacji. Czasami wystarczy już kilka u kosmetyczki, żeby gładką skórą cieszyć się nawet przez wiele lat. W gabinecie Esti Life depilacja Warszawa zbędne owłosienie jest usuwane przy pomocy sprzętu z laserem, którego efektywność potwierdzają nawet badania kliniczne.

Wiązka lasera wnika w głąb włosków i niszczy ich cebulki. Konieczność wykonania serii zabiegów wynika z tego, że włosy na ciele nie rosną w równym tempie, a światło lasera może wyeliminować jedynie włoski znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu. Skuteczność metody często zależy także od karnacji i koloru włosów, choć innowacyjne urządzenia poradzą sobie z każdym typem urody. Przeważnie zaleca się skorzystanie raz w roku z zabiegu utrwalającego efekty.  

Bezbolesne usuwanie owłosienia

Choć niektóre panie skarżą się na ból, to jednak zdecydowana większość wspomina jedynie o niewielkim dyskomforcie. W tym przypadku wiele zależy od indywidualnego progu bólu i jakości sprzętu. Depilacja laserowa w Esti Life jest wykonywana z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, które minimalizują ryzyko odczuwania bólu podczas zabiegu. Warto zwrócić uwagę na wykorzystywane technologie przed umówieniem się na wizytę.

Bolesność depilacji laserem zależy również od obszaru ciała, w którym wykonuje się zabieg. Skóra pod pachami i w strefie bikini jest znacznie delikatniejsza i wrażliwsza na ból, dlatego usuwanie włosów w tych okolicach może być mniej przyjemne niż np. na łydkach. Warto jednak pamiętać, że zabieg depilacji laserowej z całą pewnością jest mniej bolesny niż pozbywanie się owłosienia przy pomocy depilatora lub wosku.  

Brak skutków ubocznych

Na popularność tej metody wpływa również niskie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Dzięki depilacji laserowej można przede wszystkim zapomnieć o czerwonych kropkach i podrażnieniach, które często pojawiają się w przypadku golenia ciała maszynką. Ponadto jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla pań, które zmagają się z problemem wrastających włosków lub zapaleniem mieszków włosowych.

Po zabiegu laserem może pojawić się jedynie delikatne zaczerwienienie skóry, które jednak nie jest bolesne i znika maksymalnie w ciągu kilku dni. Ewentualne oparzenia przeważnie są związane ze skorzystaniem z usług kosmetyczki pomimo przeciwwskazań np. określonych chorób lub innych zabiegów kosmetycznych. Na stronie gabinetu Esti Life jest dostępna lista przeciwwskazań, która może pomóc odpowiednim przygotowaniu się do depilacji laserem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here